Sada lineárnych vodiacich koľajníc VEVOR, SBR20 1000 mm, 2 ks vodiacich koľajníc SBR20 39,4 palca/1000 mm a 4 ks klzných blokov SBR20UU, sada lineárnych koľajníc a ložísk pre automatizované stroje, projekty pre domácich majstrov, CNC frézky - Osvetlenie
1 / 12
Podrobný popis
Sada lineárnych vodiacich koľajníc VEVOR, SBR20 1000 mm, 2 ks vodiacich koľajníc SBR20 39,4 palca/1000 mm a 4 ks klzných blokov SBR20UU, sada lineárnych koľajníc a ložísk pre automatizované stroje, projekty pre domácich majstrov, CNC frézky
Značka: VEVOR•Kód produktu: ZXDGSBR20MM10PL6FV0
Ohodnoťte ako prvý!
Nahrádza moju 20 rokov starú zváračku Biltema 130A, ktorá mimochodom stále zvarí. S touto som veľmi spokojný, jednoduché zváranie, produkuje pekné zvary s priloženým plneným drôtom. Veľký rozdiel oproti mojej Bilteme. Niekedy mám prístup len k 10A ističu a zvarí to na najnižšie nastavenie, ale zaistite si aspoň 16A istič. TIG alebo MMA som ešte neskúšal.
Pridané do košíka