Sada lineárnych vodiacich koľajníc VEVOR, SBR16 800 mm, 2 ks vodiacich koľajníc SBR16 31,5 palca/800 mm a 4 ks klzných blokov SBR16UU, sada lineárnych koľajníc a ložísk pre automatizované stroje, projekty pre domácich majstrov, CNC frézky - Osvetlenie
1 / 12
Podrobný popis
Sada lineárnych vodiacich koľajníc SBR: Lineárna vodiaca koľajnica SBR16-800 mm obsahuje 2 vodiace koľajnice SBR16 s dĺžkou 800 mm a 4 posuvné bloky SBR16UU. Dynamické zaťaženie na blok: 774 N, statické zaťaženie na blok: 1180 N.
Sada lineárnych vodiacich koľajníc VEVOR, SBR16 800 mm, 2 ks vodiacich koľajníc SBR16 31,5 palca/800 mm a 4 ks klzných blokov SBR16UU, sada lineárnych koľajníc a ložísk pre automatizované stroje, projekty pre domácich majstrov, CNC frézky
Značka: VEVOR•Kód produktu: ZXDGSBR16MM80OUIWV0
Ohodnoťte ako prvý!
Nahrádza moju 20 rokov starú zváračku Biltema 130A, ktorá mimochodom stále zvarí. S touto som veľmi spokojný, jednoduché zváranie, produkuje pekné zvary s priloženým plneným drôtom. Veľký rozdiel oproti mojej Bilteme. Niekedy mám prístup len k 10A ističu a zvarí to na najnižšie nastavenie, ale zaistite si aspoň 16A istič. TIG alebo MMA som ešte neskúšal.
Pridané do košíka